USB GSM GPRS SIM800C Bilgisayar Kontrol Anten Ile Arayarak Kablosuz Modülü Quad-Band

  • ₺87.90
  • ₺56.26  • Paylaş:

Ek bilgi

USB GSM GPRS SIM800C kablosuz bluetooth Bilgisayar Kontrol Anten Ile Arayarak Kablosuz Modülü Quad-Band
USB GSM bir quad-band GSM/GPRS modülü ile istikrarlı performans, kompakt görünüm ve yüksek maliyet performansı, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak. Entegre USB seri port çip, bilgisayar takarak doğrudan debug edilebilir. SIM800C çalışır GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz, hangi kullanılabilir küresel ve ses iletimi gerçekleştirebilir, SMS bilgi ve veri bilgi ile düşük güç tüketimi. Kompakt ürünleri çeşitli için tasarlanmıştır.
Parametre: Teknede orijinal SIM800C GSM/GPRS modülü Teknede CH340T USB seri port çip, kurulumu kolay ve yüksek uyumluluk Öz-elastik SIM kart yuvası tasarım için mobil veya Unicom 2G/3G/4 GMicro SIM ve Nano kartları , Modül otomatik olarak ağ bağlamak, hiçbir kontrol için düğmeye basmanız gerekir boot, zahmetli ortadan kaldırarak çizme süreci Destek SMS mesajlaşma, yönetim yazılımı sağlamak Referans sağlamak için ana bilgisayar kaynak kodu (c #, vb) destekleyici malzemeler ve kullanım talimatları Destek GPRS veri iletim altında 2G ağ, cep metre okuma gibi vesilelerle uygulanabilir Destek Bluetooth veri iletimi, IEEE802.15 Bluetooth standart, 2.4 GHz çalışma frekans bandı Destek adaptif baud hızı Çalışma göstergesi ile, hiçbir ağ, SIM kart veya SIM kart takılı, ED ışık yanıp söner hızla 1 ikinci aralığı, ve normal erişim ağ yanıp kez her 3 saniye. Kurulu boyutu: 27*50.7mm 2.4 GHZ GSM anteni modülü bağlayın ve SIM kartı takın (Not: destek Mikro/Nano kart, desteği Çin Mobil veya Çin Unicom cep telefonu 2G/3G/4G kart, ama destek 3G/4G ağ, desteklemiyor telekom kart), USB portuna takın, Seri port sürücüsü CH340 yüklü olması için ilk kez. Modül başladı sonra, gösterge ışığı yanıp söner bir kez 1 ikinci. Bir süre sonra başlatma, gösterge ışığı yanıp söner için 3 saniye. Bu anda, modülü normal çalışmaya başlar. Daha sonra kullanabilirsiniz seri port yardımcısı için AT komutu hata ayıklamak için SIM800C kontrol modülü.

Etiketler: Ucuz USB GSM GPRS SIM800C Bilgisayar Kontrol Anten Ile Arayarak Kablosuz Modülü Quad Band, Yüksek Kalite USB GSM GPRS SIM800C Bilgisayar Kontrol Anten Ile Arayarak Kablosuz Modülü Quad-Band, Çin Konnektörler Tedarikçiler.


  • Marka Adı: Your Cee
  • Model Numarası: LC-GSM-SIM800C
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 8cm x 6cm (3.94in x 3.15in x 2.36in)

Yorum Yap

Derecelendirme?
Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon