Mükemmel Güvenlik Alarmı Güvenlik Bisiklet Çelik Kilit Bisiklet Bisiklet Alarm Perakende Ambalaj ile Siyah/KıRMıZı

  • ₺26.04
  • ₺14.84  • Paylaş:

Ek bilgi

Mükemmel güvenlik Alarm güvenlik bisiklet çalmak kilit bisiklet bisiklet alarm perakende ambalaj ile siyah/kırmızı
Açıklama:
Geleneksel zincirler, asma kilitler ve U kilitler sadece yarım iş yapar ve nasıl olduğunu bilen kişiler tarafından kolayca çıkarılabilir, ama bu alarmın görüşü bile hırsızların en çok iki kez düşünmesini sağlayacak. bisikletin hareket ederse, Alarm harekete geçecek ve 15 saniye boyunca kulak parçalayan bir çığlık atacak. Bu alarm çaldığında hiçbir hırsız etrafta takılmak istemez. 3 duyarlılık seviyesi, alarmı tetiklemek için ne kadar hareketin gerekli olduğunu belirlemenize izin verir. Tetiklendiğinde alarm zaten 5 kez çaldı, 5 saniye içinde tekrar tetiklenirse, 15 saniye boyunca sürekli olarak çalacaktır. Eminim çok güçlü bir işlev bisikletinizi etkili bir şekilde koruyabilir.
Özellikler: 4 dijital kod, sadece kullanıcı kilidini açabilir. Mikro bilgisayar tekniğini benimseyin. Yüksek orta-düşük hassasiyete sahip olun. Sadak trigged, güvenlik ve hassasiyet Pilin uzun ömürlü olmasına izin vermek için düşük güç tüketimi. Kolay kurulum ve DIY Su geçirmez: kötü havalarda kaldırmak zorunda kalmadan bisikletinize kalıcı olarak takın Malzeme: sağlam plastik-hiçbir metal parçalar pas Fit için: bisiklet motosiklet Renk: siyah/kırmızı Güç kaynağı: 1x6F22 9 V pil (Dahil değildir) Boyutlar: 9.5x6.5x3.7 cm (yaklaşık)
Kullanımı: Varsayılan kod "ABCA" Kod Değişim. Ünite çalışmadığı zaman.
3 saniye boyunca 'A' tuşuna basın ve kısa bir 'di' sesi, eski kodu girin, doğruysa bir 'didididi' sesi duyacaksınız. O zaman 4 dijital şimdi kodunuzu 5 saniyeden kısa bir süre sonra girmelisiniz, başarı durumunda bir 'didididi' kalp edeceksiniz. Yanlış eski kodu girdiğinizde veya kodu değiştirmek için başarısız olursanız, uzun 'Di' sesi duyacaksınız. O zaman basını tekrar etmelisin. Pili çıkarırsanız 30 s. Varsayılan kodu otomatik olarak geri dönecek. Varsayılan hassasiyeti: orta Hassasiyet ayarlayın. Ünite çalışmadığı zaman "C" ye basın ve duyana kadar bekleyin (her sesi duyduktan sonra ellerinizi kaybetmelisiniz): Di = yüksek hassasiyet; DiDi = orta hassasiyet ; DiDiDi = düşük hassasiyet Seti alarmı. 3 saniye boyunca "B" tuşuna basın, bir "; Di" sesi duyacaksınız, ardından ünite 5 saniye gecikmeden sonra çalışacaktır. Rahatlatmak alarmı. 4 dijital kodunuzu girin, ardından doğruysa "DiDiDi" sesi duyacaksınız. Yanlış kod girerse, uzun bir "Di" sesi duyacaksınız. Arka arkaya 4 kez yanlış kodu girerseniz anahtar düğmeler 3 dakika boyunca kilitlenir ve 3 dakika sonra devam eder. Tetiklendiğinde alarm zaten 5 kez çaldı, 5 saniye içinde tekrar tetiklenirse, 15 saniye boyunca sürekli olarak çalacaktır. Eminim çok güçlü bir işlev bisikletinizi etkili bir şekilde koruyabilir. Not: farklı monitörler arasındaki fark nedeniyle, resim öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir. Teşekkür ederim!

Etiketler: Ucuz Mükemmel Güvenlik Alarmı Güvenlik Bisiklet Çelik Kilit Bisiklet Bisiklet Alarm Perakende Ambalaj ile Siyah/KıRMıZı, Yüksek Kalite Mükemmel Güvenlik Alarmı Güvenlik Bisiklet Çelik Kilit Bisiklet Bisiklet Alarm Perakende Ambalaj ile Siyah/KıRMıZı, Çin Bisiklet Kilidi Tedarikçiler.


  • malzeme: Demir
  • boyut: 9.5x6.5x3.7cm(approx)
  • Tipi: U Kilit
  • Marka Adı: OOTDTY
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 16cm x 8cm (9.84in x 6.30in x 3.15in)

Yorum Yap

Derecelendirme?
Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon